Главная

Регистрация

Вход
Машина своїми Руками
Суббота, 20.04.2024, 06:00
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Все про машину
Статті по автоелектриці [522]
Статті по автоелектриці
Автосигналізації та протиугонки [100]
Автосигналізації та протиугонки
Іонізатори [4]
Іонізатори
Запалювання [110]
Запалювання
Акумулятори [54]
Акумулятори
Іммобілайзер [24]
Іммобілайзер
Одометри, спідометри [22]
Одометри, спідометри
Кондиціонери [16]
Кондиціонери
Розпіновки [12]
Розпіновки
Електросхеми [287]
Електросхеми
Парктроніки [24]
Парктроніки
Gps навігатор, антирадар [4]
Gps навігатор, антирадар
Інжектор, форсунки [4]
Інжектор, форсунки
Система ABS [2]
Система ABS
Центральний замок [8]
Центральний замок
Інші статті [150]
Інші статті
Своїми руками [148]
Своїми руками
Стартер, генератор [68]
Стартер, генератор
Датчики [90]
Датчики
Схеми [52]
Схеми
Автозвук [42]
автозвук
Авто поради [526]
Авто поради
Пошук ланцюгів [10]
Пошук ланцюгів
Електропроводка [1039]
Електропроводка
Установчі карти [72]
Установчі карти
Підключення Fortin [9]
Підключення Fortin
Автосигналізації [96]
Автосигналізації
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Главная » 2013 » Октябрь » 19 » ПРОСТІ СИРЕНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛЬНИХ СИГНАЛІЗАЦІЙ
23:03
ПРОСТІ СИРЕНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛЬНИХ СИГНАЛІЗАЦІЙ

ПРОСТІ СИРЕНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛЬНИХ СИГНАЛІЗАЦІЙ

У конференціях часто зустрічаються питання про типи сирен , їх взаємозамінності та підключенні . У цій статті викладені деякі думки на тему простих сирен , в надії , що це стане в нагоді будь-кому при встановленні або заміні сирени.

Дуже важливо : підключаючи масу сирени бажано завжди використовувати приварений штатний болт або гайку на кузові.

Прості сирени.

Прості або автономні сирени часто називають дзвіночками , вони бувають одно тональними , багато тональними , різнитися за потужністю і формою корпусу. Але спільне у них - це всього два дроти для підключення . Найчастіше чорний дріт підключається на масу , а червоний до сигналізації . Точне підключення краще перевіряти за схемою установки сигналізації . Бувають сигналізації , які керують сиреною по сигналу мінус (маса) , наприклад Clifford Cyber ​​5 . У таких випадках плюсової провід сирени підключають до позитивної клеми акумулятора з використанням запобіжника.

Великий недолік цих сирен в тому , що обрізавши дроти сирена замовкає , як і у випадку якщо буде скинутися клема акумулятора або він буде розряджений.

Але є й гідності - ці сирени можуть бути компактними і не вимагають обслуговування , а значить , їх можна сховати в малодоступні місця. Такі сирени зручно ставити як додаткові , замінювати ними стандартні автономні сирени або встановлювати їх таємно у салоні автомобіля.

Звичайно , є і виключення , Кліффордовскіе сирени типу Medalion або тому подібні , які представляють собою динамік. Але виводяться вони з ладу аналогічним способом.

Якщо Ваша сирена багато тональна , то кількість тонів можна зменшити до одного або вибрати вподобані . На деяких моделях на корпусі сирени є віконце закрите гумкою , під нею розташовується шість перемичок - джамперів їх видалення відключає відповідний тон сирени , пізніші моделі мають перемички на платі у вигляді зволікань або друкованих провідників , розрізання яких призводить до аналогічних результатів .

Зазвичай споживання таких сирен не перевищує 2А.
Підключення простих сирен

Будь-які прості сирени взаємозамінні. Ними так само можна замінювати автономні сирени з виконанням відповідного підключення залежно від сигналу управління .

Зустрічаються дефекти цих сирен проявляються у вигляді тихого звуку або повністю його відсутності.

Працездатність сирени перевіряється подачею сигналу ( +) з клеми штатного АКБ на червоний дріт сирени , в цьому випадку другий дріт сирени повинен бути надійно підключений до маси автомобіля. Якщо сирена управляється сигналом маси , то подачею цього сигналу на чорний дріт сирени , при цьому на другий провід повинен бути надійно підключений в (+) клеми акумулятора з використанням запобіжника.

Зауважимо , що провід маси сирени завжди буває чорного кольору , а провід управління сигналом (+) може бути іншого кольору , наприклад білим як у сигнализациях Scher - Khan .

Якщо сирена заробила при подачі сигналу , значить несправність полягає або в обриві проводу управління від сигналізації , або у виході з ладу керуючого транзистора. Цілісність проводу перевіряється подачею керуючого сигналу на провід безпосередньо йде від роз'єму сигналізації . Справність транзистора перевіряється пробником складається з світлодіода і резистора . При позитивному керуючому сигналі до виходу сигналізації на сирену послідовно підключається резистор номіналом 1кОм , до резистори анод світлодіода (у вигляді трикутника зображуваних на схемах ) , катод світлодіода підключається на масу ( на схемах зображується рискою ) . При негативному управлінні катод світлодіода підключається на вихід сигналізації , анод до резистори , а інший висновок резистора до позитивної клеми АКБ . При справному вихідному транзисторі і включенні сигналу паніки , світлодіод повинен загорятися .

Якщо сирена не запрацювала при прямій подачі керуючого сигналу , значить причина несправності криється в самій сирені . Це може бути обрив котушки динаміка , вихід з ладу транзисторів вихідного каскаду сирени або схеми формування тональності. При тихому сигналі сирени можливе часткове вигоряння вихідного каскаду , або потрапляння води в відображає дефлектор сирени. Остання причина усувається свердлінням невеличкого отвору в дефлекторі сирени.

Дуже важливо : підключаючи масу сирени бажано завжди використовувати приварений штатний болт або гайку на кузові.

Стандартні автономні сирени.

Стандартними ми їх називаємо , що б відрізнити від сирен моделі Clifford , Cobra , Sikura та ін Відмінність автономних сирен від тих що були описані в попередній статті , в наявності сервісного ключа і вбудованого акумулятора , а так само чотирьох проводів для керування та живлення .

Відключення ключем автономної сирени не є відключення сигналізації та її блокувань , за винятком специфічних сирен і моноблочних сигналізації . Два останніх типи відрізняються наявністю більше чотирьох проводів управління і живлення .
Міні- сирена Автономна сирена
Автономна сирена

Завжди присутні червоний і чорний дроти , вони відповідно підключаються до плюса АКБ і до маси автомобіля. З масою зрозуміло , про це було сказано на самому початку. Плюс підключається до живлячої проводу сигналізації і якомога ближче до гнізда . Поясню для чого . Перше - сирена буде захищена запобіжником , друге - якщо перерізується джгут сигналізації йде під капот , то автономна сирена відразу включить сигнал через втрату живлення ( за умови , що вона була включена ключиком ) .

Залишилися ще два дроти , які і викликають питання - куди їх підключати . Зверніть увагу , що при перевірці сирени , а саме при підключенні плюса і маси вона не кричить , причому не залежно від того , включений ключик чи ні. Ось для того щоб сирена закричала і служать ці два дроти . Зазвичай їх підписують " positive trigger " - позитивний тригер і " negative trigger " - негативний тригер . Один з цих проводів підключається відповідно до проводу управління сигналізації . Якщо в режимі " Паніка" на дроті з'являється сигнал (+) , то використовується позитивний тригер , а якщо сигнал маси ( -) , то відповідно негативний тригер . При такому підключенні сирени основне споживання йде по дроту живлення від акумулятора, а від сигналізації тільки слабкострумове управління . І в цьому випадку можна підключити за бажання додаткову просту сирену .

Деякою різновидом автономних сирен , звичайно з обмовкою , можна навести як те, що є сирени навіть з вимкненим ключем при подачі сигналу на управління можуть кричати . Інші ж необхідно обов'язково включати ключиком .

Гідністю цих сирен , як було сказано вище , є те , що обрізавши дроти сирена продовжує кричати за рахунок власного акумулятора . Звичайно вона кричить кілька тихіше , але від цього викрадачеві не легше. А при хорошому внутрішньому акумуляторі може кричати досить довго , хоча вночі буде достатньо і п'яти хвилин , що б виконати свою функцію. Стан внутрішнього АКБ сирени , бажано зрідка перевіряти , отсоединяя клему штатного АКБ або виймаючи запобіжник сигналізації при включеній ключиком сирені , що б це гідність не перетворилося на недолік.

Про недоліки . Оскільки є ключик і замочок , значить повинен бути доступ до сирени , і при цьому її далеко не сховаєш . Внутрішні акумулятори сирени можуть руйнуватися при цьому сирена перетворитися на просту з автономної , або гірше того почне споживати підвищений струм , тим самим , розряджаючи штатний АКБ .

Перевірити справність сирени і вихідного каскаду сигналізації можна за методикою викладеної в кінці статті про простих сиренах . З тією лише різницею , що харчування на червоному проводі має бути обов'язково присутня , а сигнал управління подається на відповідний вхід для перевірки працездатності сирени. Залишається доповнити тільки те , що можлива несправність замку сирени , який іноді розсипається або згортається , що викликає неможливість або включення або виключення сирени.

Схеми підключення сирен :

Для перевірки працездатності сирен - провідник з точкою "А" є місцем подачі сигналу керування . Методика перевірки описана в статті про звичайні сирени. Обов'язковою умовою є присутність харчування і маси на проводах сирени.

А ) Підключення сирени з позитивним управлінням від сигналізації . Пунктиром зображено можливе підключення додаткової простий сирени.

При заміні автономної сирени на просту , за схемою в точці "А" відключається управління від автономної сирени , і проста сирена стає основною. Провід живлення автономної сирени заізолювати .
Схема підключення (+)

Б ) Підключення сирени з керуванням сигналом маси. Пунктиром зображено можливе підключення додаткової простий сирени.

При заміні автономної сирени на просту , за схемою в точці "А" відключається управління від автономної сирени , і проста сирена стає основною. Провід живлення автономної сирени заізолювати .
Схема підключення (-)

В) Підключення автономної сирени із захистом від відключення роз'єму сигналізації . На схемі показано два варіанти.

Перший - з використанням штатного роз'єму. Якщо в роз'ємі є закинутий провід - наприклад позитивний тригер дверей або вихід на додатковий канал , то відрізавши друкарський провідник можна підпаяти навісну перемичку всередині плати . Цей контакт стане проводом харчування автономної сирени і при пропажі живлення сирена включиться за рахунок вбудованого акумулятора.

Другий варіант - якщо всередині сигналізації до контакту харчування припаяти дріт і вивести в джгут сигналізації , то виходить однаковий результат при обриві проводу або відключенні роз'єму.
Захист від перерізання проводів

Аналогічно можна захистити сирену з керуванням по масі.

Г) Підключення декількох сирен .

Використовуючи цю схему можна підключити декілька додаткових простих сирен , заховавши їх наприклад в салоні , багажнику або у важкодоступних місцях під капотом. Запобіжник 15 Ампер - є основним для живлення додаткових сирен , реле розв'язує вихід сигналізації по струму . Трехамперние запобіжники на кожну з дод. сирен потрібні у випадку якщо викрадач знаходить сирену і замикає дроти , менший номінал запобіжника даної сирени згорить , а решта залишаться працювати. В аварійному випадку загальний запобіжник можна відключити.
Т.к. харчування автономної сирени береться від загального харчування сигналізації , то і в цьому випадку її можна захистити за схемою ( В).

 
Підключення декількох сирен

Категория: Автосигналізації | Просмотров: 1243 | Добавил: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Поиск
Календарь
«  Октябрь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архив записей
Статті по автоелектриці [522]
Статті по автоелектриці
Автосигналізації та протиугонки [100]
Автосигналізації та протиугонки
Іонізатори [4]
Іонізатори
Запалювання [110]
Запалювання
Акумулятори [54]
Акумулятори
Іммобілайзер [24]
Іммобілайзер
Одометри, спідометри [22]
Одометри, спідометри
Кондиціонери [16]
Кондиціонери
Розпіновки [12]
Розпіновки
Електросхеми [287]
Електросхеми
Парктроніки [24]
Парктроніки
Gps навігатор, антирадар [4]
Gps навігатор, антирадар
Інжектор, форсунки [4]
Інжектор, форсунки
Система ABS [2]
Система ABS
Центральний замок [8]
Центральний замок
Інші статті [150]
Інші статті
Своїми руками [148]
Своїми руками
Стартер, генератор [68]
Стартер, генератор
Датчики [90]
Датчики
Схеми [52]
Схеми
Автозвук [42]
автозвук
Авто поради [526]
Авто поради
Пошук ланцюгів [10]
Пошук ланцюгів
Електропроводка [1039]
Електропроводка
Установчі карти [72]
Установчі карти
Підключення Fortin [9]
Підключення Fortin
Автосигналізації [96]
Автосигналізації

Copyright //mashyna.at.ua © 2024
Конструктор сайтов - uCoz